ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5188058
nr 518 8058
Förgylld, 1800-tal, höjd: 72
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 7 april 2008
1.200 kr
1.500 kr
2.700 kr
2.300 kr
2.800 kr
3.300 kr
3.000 kr
3.500 kr
3.500 kr
ledande budet*